Think Lodz

Rada Fundacji

ewa SOBKIEWICZ

Łódź to dla mnie miasto wielkich możliwości. To elastyczna przestrzeń dla przedsiębiorców, specjalistów, artystów czy studentów. Tutaj każdy znajdzie miejsce na realizację swoich pasji czy spełnienie zawodowe. Łódź to ogromny potencjał

Członek Zarządu Salve Medica, Prezes Zarządu Medica, Prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Firm Rodzinnych, Członek Międzynarodowego Forum Kobiet (Oddziału Łódzkiego), Członek Rady Fundacji Lodz Arte „Łódź”
 

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku ekonomicznym oraz studiów podyplomowych rachunkowość i zarządzanie. Od 1987 r. aktywnie działa jako przedsiębiorca. Od 2008 r. wraz z mężem tworzą i rozwijają w Łodzi nowoczesne Centrum Medyczne Salve Medica. Od 2001 r. z sukcesem prowadzi firmę, która jest liderem na polskim rynku medycznym w zakresie diagnostyki i leczenia chorób piersi – Medica. W 2013 r. została Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet za całokształt działalności zawodowej i społecznej.

Będąc właścicielką firmy rodzinnej, aktywnie działa na rzecz rodzinnych przedsiębiorstw. Od 2016 roku jest Prezesem Stowarzyszenia
Inicjatyw Firm Rodzinnych, jest również Członkiem Międzynarodowego Forum Kobiet, Oddziału Łódzkiego. Od 2021 r. Członek Rady Lodz Arte fundacji działającej na rzecz rozwoju kultury miasta Łodzi.

Cechuje ją otwartość na ludzi i umiejętność współpracy z nimi. Na co dzień towarzyszy jej pogoda ducha i optymizm. Chętnie angażuje się w sprawy społeczne oraz inicjatywy, które zwiększają świadomość profilaktyki zdrowotnej. Prywatnie szczęśliwa żona, matka dwóch córek i szaleńczo zakochana w swoich wnukach babcia.

Rada Fundacji