Think Lodz

Rada Fundacji

Janusz Mikołajczyk

Wybrałem Łódź, bo to miasto wielu możliwości. Jak pokazuje mój przykład, to dobre miejsce, by zbudować biznes o zasięgu globalnym.

JANUSZ MIKOŁAJCZYK, założyciel Mikomax

Człowiek tysiąca idei, otwarty na nowe technologie i ciągły rozwój. Z wykształcenia inżynier budownictwa. Od początku kariery zawodowej związany z produkcją mebli i elementów dedykowanych wyposażeniu wnętrz.

Były prezes zarządu Mikomax Smart Office, obecnie członek rady nadzorczej. Twórca marki Hushoffice – kabin akustycznych do pracy i spotkań, sprzedawanych na całym świecie. W swoim portfolio posiada także wiele innych nowatorskich projektów, takich jak biurko Stand Up nagrodzone Red Dot Award oraz klasyczne rozwiązania biurowe.

Od najmłodszych lat walczył o niezależność biznesową. Po sześciu miesiącach przepracowanych w cudzej firmie, zdecydował, że takie warunki marnują jego potencjał i postanowił zawalczyć o swoje. I tak walczy po dziś dzień, odnotowując tysiące spektakularnych osiągnięć, chociaż zawsze skromnie dodaje, że za jego sukcesem stoją szczęście i zbieg odpowiednich sytuacji, w odpowiedniej chwili, bo w życiu decydują wyłącznie chwile.

Prywatnie wielki pasjonat i propagator golfa. Założyciel City Golf Łódź, największego indoor golf club w tej części Europy.

Rada Fundacji